Техномаркет - ELECTROLUX EEQ-10 ПРАВОСМУКАЛКА

ELECTROLUX EEQ-10 ПРАВОСМУКАЛКА

-32%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 738897
Достапност: залиха
Редовна Цена:
4,499 ден.

SMART цена:
3,099 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА МОЌНОСТ 1400 W ИЗЛЕЗЕН ФИЛТЕР ( HYGIENE) КОЈ СЕ МИЕ РЕГУЛАЦИЈА НА МОЌНОСТ РАДИУС НА РАБОТА 7.5М КОМБИНИРАНА ПОДНА ЧЕТКА VARIO 500 КАПАЦИТЕТ НА КЕСАТА 3Л ТЕЛЕСКОПСКА МЕТАЛНА ЦЕВКА

Слични производи