Техномаркет - ELECTROLUX EEQ-30 ПРАВОСМУКАЛКА

ELECTROLUX EEQ-30 ПРАВОСМУКАЛКА

-31%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 738898
Достапност: залиха
Редовна Цена:
6,499 ден.

SMART цена:
4,499 ден.

-ПРАВОСМУКАЛКА МОЌНОСТ 1400 W ВШМУКУВАЧКА МОЌ 250 W МЕТАЛНА ТЕЛЕСКОПСКА ЦЕВКА ИНДИКАТОР ЗА ПОЛНА ВРЕКИЧКА КОМБИНИРАНА ПОДНА ЧЕТКА ВРЕКИЧКА СО КАПАЦИТЕТ 3 L. МАЛИ ДОДАТОЦИ ЗА ТЕКСТИЛ И ПРАШИНА

Слични производи