Техномаркет - ELECTROLUX CE-ANIMAL/DB ПРАВОСМУКАЛКА

ELECTROLUX CE-ANIMAL/DB ПРАВОСМУКАЛКА

-20%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 738903
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,899 ден.

SMART цена:
4,699 ден.

ПРАВОСМУКАЛКА МОЌННОСТ 1500 W ИЗЛЕЗЕН ФИЛТЕР ( MIORO 150 G) РЕГУЛАЦИЈА НА МОЌНОСТ РАДИУС НА РАБОТА 10М КОМБИНИРАНА ПОДНА ЧЕТКА DUAT PRO ЧЕТКА ЗА ТВРДИ ПОДОВИ PARKETTO 10 СИНТЕТИЧКИ КЕСИ ГРАТИС ТУРБО ЧЕТКА ТЕЛЕСКОПСКА МЕТАЛНА ЦЕВКА

Слични производи