Техномаркет - PHILIPS HR1855/90 СОКОВНИК

PHILIPS HR1855/90 СОКОВНИК

-15%

Производител: PHILIPS
Шифра: 738924
Достапност: залиха
Редовна Цена:
7,699 ден.

SMART цена:
6,544 ден.

СОКОВНИК КАПАЦИТЕТ НА САД ЗА СОК 0,8Л КАПАЦИТЕТ НА САД ЗА ПУЛПА 1,2Л МОЌНОСТ 700W ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 1М ПОГОЛЕМ ОТВОР ЗА ХРАНА: 75ММ ФУНКЦИЈА ЗА БРЗО ЧИСТЕЊЕ - 1МИН

Слични производи