Техномаркет - PHILIPS FC8322/09 ПРАВОСМУКАЛКА

PHILIPS FC8322/09 ПРАВОСМУКАЛКА


Производител: PHILIPS
Шифра: 738927
Достапност: залиха
Редовна Цена:
6,799 ден.

ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ : Б ПОТРОШУВАЧКА 750 ВАТИ ПРОСЕЧНА ГОДИШНА ПОТРОШУВАЧКА НА ЕНЕРГИЈА (KWH / ГОД.): 33.7 КЛАСА ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ТЕПИХ : Е КЛАСА ЗА ЧИСТЕЊЕ НА ТВРДИ ПОДОВИ: А КЛАСА НА ЕМИСИЈА НА ПРАВ : Е НИВО НА ЗВУЧНА МОЌНОСТ (ВО ДБ): 84 КЛАСА НА ЕНЕРГЕТСКА ЕФИКАСНОСТ Б, ВИСОКА ЕФИКАСНОСТ И АПСОРПЦИЈА НА ПРАВ ПОРАДИ ЗАПЕЧАТЕНО КУЌИШТЕ СО ОПТИМИЗИРАН ПРОТОК НА ВОЗДУХ. РАДИУС НА РАБОТА 8 М КАПАЦИТЕТ НА ВРЕЌИЧКА 3Л

Слични производи