Техномаркет - WHIRLPOOL AMW-435IX ВГР. МИКРОПЕЧКА

WHIRLPOOL AMW-435IX ВГР. МИКРОПЕЧКА

-13%

Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 738930
Достапност: залиха
Редовна Цена:
15,999 ден.

SMART цена:
13,999 ден.

ВГРАДЛИВА МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА КАПАЦИТЕТ 22 L МИКРОБРАНОВА МОЌНОСТ 750 W МАКСИМАЛНА МОЌНОСТ 1300 W 4 НИВОА НА МОЌНОСТ LED ДИСПЛЕЈ БРЗО ОДМРЗНУВАЊЕ ЗАШТИТА ЗА ДЕЦА БОЈА INOX ПРЕЧНИК НА ЧИНИЈА 25 CM ДИМЕНЗИИ Ш/В/Д - 59.5/38.5/32 CM

Слични производи