Техномаркет - SONY BDP-S4500B

SONY BDP-S4500B


Производител: SONY
Шифра: 738950
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,999 ден.

3D BLU-RAY ВИДЕО ПЛЕЕР КОНВЕРТИРАНЕ НА 2D В 3D СИГНАЛ БРЗО СТАРТУВАЊЕ И ПОЛНЕЊЕ (SUPER QUICK START) ИНТЕРНЕТ ПРЕЛИСТУВАЧ, SEN (SONY ENTERTAINMENT NETWORK) TV SIDE VIEW АПЛИКАЦИЈА ЗА УПРАВУВАЊЕ ОД IPHONE / ANDROID СМАРТФОН КОНВЕРТИРАЊЕ НА DVD СЛИКАТА ДО 1080P FULLHD ОПКРУЖУВАЧКИ ЗВУК СО DOLBY TRUEHD И DTS-HD TRILUMINOS COLOUR ЗА РЕАЛНИ И ЗАСИТЕНИ БОИ И НИЈАНСИ МОЖНОСТ ЗА ПОВРЗУВАЊЕ СО ТАСТАТУРА (USB) BRAVIA SYNC -HDMI® ИЗЛЕЗ; КОАКСИАЛЕН АУДИО ИЗЛЕЗ; ETHERNET ПОРТ; USB ПОРТ (ПРЕДЕН)

Слични производи