Техномаркет - PHILIPS NT1150/10 ТРИМЕР

PHILIPS NT1150/10 ТРИМЕР


Производител: PHILIPS
Шифра: 738962
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,099 ден.

ТРИМЕР ЗА НОС И УВО ШИРИНА НА СЕЧИЛОТО 21 ММ НОЖЕВИ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК БРОЈ НА ПОСТАВКИ ЗА ДОЛЖИНА 1 НАПОЈУВАЊЕ АА БАТЕРИЈА ЕДНОСТАВНО КОРИСТЕЊЕ НЕ Е ПОТРЕБНО ПОДМАЧКУВАЊЕ МОЖНОСТ ЗА ЦЕЛОСНО МИЕЊЕ БОЈА ЦРНА ИЗРАБОТКА- ОБИЧНА ПЛАСТИКА

Слични производи