Техномаркет - ZANUSSI ZOB-442X ФУРНА

ZANUSSI ZOB-442X ФУРНА


Производител: ZANUSSI
Шифра: 738969
Достапност: залиха
Редовна Цена:
12,999 ден.

SMART цена:
8,991 ден.

ВГРАДЛИВА ФУРНА КАПАЦИТЕТ - 60 Л. ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А 3 ФУНКЦИИ ТАЈМЕР -ГРИЛ -LCD ДИСПЛЕЈ БОЈА - ИНОКС ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 59/59/56

Слични производи