Техномаркет - PHILIPS NT3160/10 ТРИМЕР

PHILIPS NT3160/10 ТРИМЕР


Производител: PHILIPS
Шифра: 738971
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,149 ден.

ТРИМЕР ЗА НОС БЕЗЖИЧНА УПОТРЕБА 3 ПРИЛАГОДУВАЊА НА ДОЛЖИНА ЦЕЛОСНО МИЕЊЕ НЕМА ПОТРЕБА ОД ПОДМАЧКУВАЊЕ ДОДАТОЦИ-КАПАЧЕ,2 ЧЕШЛИЊА AA BATTERY

Слични производи