Техномаркет - BRATSTVO 1L 72601 ТЕНЏЕРЕ

BRATSTVO 1L 72601 ТЕНЏЕРЕ


Производител: BRATSTVO
Шифра: 738985
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,299 ден.

SMART цена:
1,099 ден.

ТЕНЏЕРЕ СО КАПАК МАТЕРИЈАЛ-ИНОКС ДИЈАМЕТАР 16 СМ ВИСИНА 8.5 СМ ВОЛУМЕН 1.5 L

Слични производи