Техномаркет - BRATSTVO 3.5L 72604 ТЕНЏЕРЕ

BRATSTVO 3.5L 72604 ТЕНЏЕРЕ

-12%

Производител: BRATSTVO
Шифра: 738987
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,499 ден.

SMART цена:
2,199 ден.

ТЕНЏЕРЕ СО КАПАК МАТЕРИЈАЛ-ИНОКС ДИЈАМЕТАР 22 СМ ВИСИНА 11 СМ ВОЛУМЕН 4 L

Слични производи