Техномаркет - BRATSTVO 4.5L 72605 ТЕНЏЕРЕ

BRATSTVO 4.5L 72605 ТЕНЏЕРЕ


Производител: BRATSTVO
Шифра: 738988
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,399 ден.

SMART цена:
1,999 ден.

ТЕНЏЕРЕ СО КАПАК МАТЕРИЈАЛ-ИНОКС ДИЈАМЕТАР 24 СМ ВИСИНА 12СМ ВОЛУМЕН 5 L

Слични производи