Техномаркет - BRATSTVO 72767 КЛЕШТА ЗА КОЛАЧИ

BRATSTVO 72767 КЛЕШТА ЗА КОЛАЧИ


Производител: BRATSTVO
Шифра: 738995
Достапност: залиха
Редовна Цена:
149 ден.

КУЈНСКИ ПРИБОР НАМЕНЕТ ЗА СЕРВИРАЊЕ НА КОЛАЧИ

Слични производи