Техномаркет - WHIRLPOOL AKP-738 IX ФУРНА

WHIRLPOOL AKP-738 IX ФУРНА


Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 739002
Достапност: залиха
Редовна Цена:
14,499 ден.

SMART цена:
10,992 ден.

ВГРАДЛИВА ФУРНА ВОЛУМЕН НА ФУРНА 60 L ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А ТАЈМЕР ЗА РАБОТА 6 РЕЖИМИ НА РАБОТА ВЕНТИЛАТОР ВО ФУРНА АВТОМАТСКО ЧИСТЕЊЕ SMART CLEAN БОЈА INOX ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 59,5/59,5/56,4

Слични производи