Техномаркет - WHIRLPOOL AKP-744 IX ФУРНА

WHIRLPOOL AKP-744 IX ФУРНА


Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 739003
Достапност: залиха
Редовна Цена:
15,999 ден.

SMART цена:
10,991 ден.

ВГРАДЛИВА ФУРНА КАПАЦИТЕТ НА ФУРНА 65 L ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А АВТОМАТСКО ЧИСТЕЊЕ SMART CLEAN 8 РЕЖИМИ НА РАБОТА LED ДИСПЛЕЈ ТАЈМЕР ЗА РАБОТА 2 СТАКЛА НА ВРАТА БОЈА INOX ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 59,5/59,5/56,4 CM

Слични производи