Техномаркет - PHILIPS GC3811/70 ПЕГЛА

PHILIPS GC3811/70 ПЕГЛА


Производител: PHILIPS
Шифра: 739007
Достапност:
Редовна Цена:
3,599 ден.

SMART цена:
2,899 ден.

ПЕГЛА МОЌНОСТ 2400 W STEAM GLIDE ПОДЛОГА АНТИ КАЛК ЗАШТИТА КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАР 0.3 L ЗАШТИТА ОД ПРОКАПУВАЊЕ КАПАЦИТЕТ НА ПАРЕА 40 G/MIN МАКСИМАЛНА ПАРЕА 160 G/MIN ДОЛЖИНА НА КАБЕЛ 2 M

Слични производи