Техномаркет - NEO SK-615S СОКОВНИК

NEO SK-615S СОКОВНИК


Производител: NEO
Шифра: 739013
Достапност:
Цена:
2,799 ден.

SMART цена:
1,399 ден.

-СОКОВНИК КУЌИШТЕ ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК LED ПРЕКЛОПНИК ВО СИНО МОЌНОСТ 600W ДИЈАМЕТАР НА ОТВОРОТ - 65ММ САД ЗА СОК - 500М САД ЗА ОТПАД - 1200МЛ ФИЛТЕР ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

Слични производи