Техномаркет - HYUNDAI 32 LE-R D

HYUNDAI 32 LE-R D


Производител: HYUNDAI
Шифра: 739014
Достапност: залиха
Цена:
10,879 ден.

SMART цена:
9,299 ден.

-32' (81CM) LED ТЕЛЕВИЗОР HD РЕЗОЛУЦИЈА- 1366Х768Р 60 HZ USB МЕДИА ПЛЕЕР (СЛИКИ,МУЗИКА,ВИДЕО) -PVR - СНИМАЊЕ НА USB HDD, ОД DVB -DVB T/C MPEG4 ТIMER/SLEEP TIMER 3XHDMI;USB;SCART;VGA;COAXIAL AUDIO OUT

Слични производи