Техномаркет - HANSA FCEW-682109 ЕЛ. ШПОРЕТ

HANSA FCEW-682109 ЕЛ. ШПОРЕТ


Производител: HANSA
Шифра: 739030
Достапност: залиха
Редовна Цена:
16,499 ден.

SMART цена:
12,992 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН ШПОРЕТ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А 4 ГРЕЈНИ ПЛОЧИ 1 ЕКСПРЕС РИНГЛА КАПАЦИТЕТ НА РЕРНАТА 65L ВЕНТИЛАТОР ДИГИТАЛЕН ТАЈМЕР БОЈА БЕЛА ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д -85/60/60

Слични производи