Техномаркет - WHIRLPOOL AKP-7460 IX ФУРНА

WHIRLPOOL AKP-7460 IX ФУРНА


Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 739033
Достапност: залиха
Редовна Цена:
19,999 ден.

SMART цена:
13,991 ден.

ВГРАДЛИВА ФУРНА КАПАЦИТЕТ НА ФУРНА 60 L ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А 7 РЕЖИМИ НА РАБОТА КАТАЛИТИЧКИ ПЛОЧИ LED ДИСПЛЕЈ PUSH-PUSH КОМАНДИ ВЕНТИЛАТОР ВО ФУРНАТА БОЈА INOX SMART CLEAN-АВТОМАТСКО ЧИСТЕЊЕ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 59,5/59,5/56,4

Слични производи