Техномаркет - WHIRLPOOL BSNF-8421 W ЛАДИЛНИК

WHIRLPOOL BSNF-8421 W ЛАДИЛНИК


Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 739034
Достапност:
Редовна Цена:
30,999 ден.

SMART цена:
19,999 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК КАПАЦИТЕТ НА ОДРЖУВАЊЕ 220 L КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 97 L ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ NO FROST ТЕХНОЛОГИЈА LED ДИСПЛЕЈ СО СЕНЗОРСКО УРАВУВАЊЕ БОЈА БЕЛА СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ НИВО НА БУЧАВОСТ 42 DB ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 188/60/65,5

Слични производи