Техномаркет - WHIRLPOOL HSCX-80420 СУШАРА

WHIRLPOOL HSCX-80420 СУШАРА


Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 739036
Достапност:
Редовна Цена:
40,999 ден.

SMART цена:
27,991 ден.

МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ КАПАЦИТЕТ НА СУШЕЊЕ 8 KG. ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++ КОНДЕЗАТОРСКА СО ТОПЛИНСКА ПУМПА ТЕХНОЛОГИЈА 6TH SENSE 9 ПРОГРАМИ НА СУШЕЊЕ (НЕЖНО, JEANS, MIX, ГОЛЕМИ ПРЕДМЕТИ, ОСЕТЛИВИ ТКАЕНИНИ, 2 ПРОГРАМИ ЗА ПАМУК, СВИЛА, СПОРТСКИ ПРОГРАМ ) ВНАТРЕШНО ОСВЕТЛУВАЊЕ ИНДИКАТОР ЗА ПОТРОШУВАЧКА НА СТРУЈА ИНДИКАТОР ЗА ВАЛКАН ФИЛТЕР, ЗА ОСТАНАТО ВРЕМЕ, ЗА ПОЛН КАНИСТЕР СО ВОДА LCD ДИСПЛЕЈ ЗАШТИТА ОД ДЕЦА ОДЛОЖЕН СТАРТ НИВО НА БУЧАВОСТ 65 DB. ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/66 CM.

Слични производи