Техномаркет - WHIRLPOOL HSCX-90420 СУШАРА

WHIRLPOOL HSCX-90420 СУШАРА


Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 739037
Достапност: залиха
Цена:
42,999 ден.

SMART цена:
33,969 ден.

МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ КАПАЦИТЕТ НА СУШЕЊЕ 9 KG. ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А++ КОНДЕЗАТОРСКА СО ТОПЛИНСКА ПУМПА 6TH SENSE, ЕЛЕКТРОНСКО УПРАВУВАЊЕ 9 ПРОГРАМИ НА СУШЕЊЕ (НЕЖНО, ГОЛЕМИ ПРЕДМЕТИ, ОСЕТЛИВИ ТКАЕНИНИ, JEANS, ВОЛНА, MIX, СВИЛА, СПОРТСКИ ПРОГРАМ, 2 ПРОГРАМИ ЗА ПАМУК) LCD ДИСПЛЕЈ ОДЛОЖЕН СТАРТ ВНАТРЕШНО СВЕТЛО ЗАШТИТА ОД ДЕЦА ИНДИКАТОР ЗА ВАЛКАН ФИЛТЕР, ПОЛН САД СО ВОДА ЗАШТИТА ОД ГУЖВАЊЕ НИВО НА БУЧАВОСТ 65 DB. ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 85/60/87 CM.

Слични производи