Техномаркет - AMICA 508ME2.35EHZPPW КОМБИНИРАН ШПОРЕТ

AMICA 508ME2.35EHZPPW КОМБИНИРАН ШПОРЕТ

-13%

Производител: AMICA
Шифра: 739040
Достапност: залиха
Редовна Цена:
15,999 ден.

SMART цена:
13,997 ден.

КОМБИНИРАН ШПОРЕТ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A 2 ГРЕЈНИ ЗОНИ НА ЕЛ.СТРУЈА 1 ЕКСПРЕС ГРЕЈНА ЗОНА 2 ГРЕЈНИ ЗОНИ НА ПЛИН РЕГУЛАЦИЈА НА ТЕМПЕРАТУРА ДО 250C 6 ФУНКЦИИ НА РЕРНАТА КАПАЦИТЕТ НА РЕРНАТА 62 Л ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/50/59

Слични производи