Техномаркет - ROHNSON R 754 БОКАЛ

ROHNSON R 754 БОКАЛ


Производител: ROHNSON
Шифра: 739041
Достапност:
Редовна Цена:
1,399 ден.

SMART цена:
799 ден.

ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ МОЌНОСТ 2200W КАПАЦИТЕТ 1.7Л АВТОМАТСКО ИСКЛУЧУВАЊЕ

Слични производи