Техномаркет - WHIRLPOOL BLF-9121W ЛАДИЛНИК

WHIRLPOOL BLF-9121W ЛАДИЛНИК


Производител: WHIRLPOOL
Шифра: 739043
Достапност:
Редовна Цена:
22,999 ден.

SMART цена:
17,991 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 258 Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 111 Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ АВТОМАТСКО ЧИСТЕЊЕ ЛЕД ОСВЕТЛУВАЊЕ СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 201/60/65

Слични производи