Техномаркет - TEFAL BL841138 БЛЕНДЕР

TEFAL BL841138 БЛЕНДЕР


Производител: TEFAL
Шифра: 739058
Достапност:
Редовна Цена:
7,199 ден.

БЛЕНДЕР СО ОПЦИЈА ЗА ГОТВЕЊЕ ПОГОДЕН ЗА ПРИГОТВУВАЊЕ НА СУПА МОЌНОСТ 1000 W -КРЕМ СУПА-23МИН СУПА СО ПАРЧИЊА-25МИН ФУНКЦИЈА БЛЕНДЕР

Слични производи