Техномаркет - PHILIPS HR2195/00 БЛЕНДЕР

PHILIPS HR2195/00 БЛЕНДЕР


Производител: PHILIPS
Шифра: 739069
Достапност: залиха
Редовна Цена:
7,299 ден.

SMART цена:
6,019 ден.

-БЛЕНДЕР МОЌНОСТ 900 W ТЕХНОЛОГИЈА PROBLEND 6 СТАКЛЕН БОКАЛ 2Л ФУНКЦИЈА ЗА КРШЕЊЕ НА МРАЗ ТИВОК РЕЖИМ НА РАБОТА

Слични производи