Техномаркет - SIEMENS DE-06101 БОЈЛЕР

SIEMENS DE-06101 БОЈЛЕР


Производител: SIEMENS
Шифра: 739080
Достапност: залиха
Редовна Цена:
8,999 ден.

КУЈНСКИ ПРОТОЧЕН БОЈЛЕР МОЌНОСТ 6 KW ЕЛЕКТРОНСКИ

Слични производи