Техномаркет - GORENJE NRK-6191 MX ЛАДИЛНИК

GORENJE NRK-6191 MX ЛАДИЛНИК


Производител: GORENJE
Шифра: 739081
Достапност:
Редовна Цена:
31,990 ден.

SMART цена:
24,992 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИКОТ 210 Л КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧОТ 85 Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА A+ ЕЛЕКТРОНСКА КОМАНДА КАПАЦИТЕТ НА МРЗНЕЊЕ 5 KG/24H 3 ФИОКИ ВО ЗАМРЗНУВАЧ БОЈА INOX БУЧАВОСТ 42 DB ДИМЕНЗИИ ( В x Ш x Д) - 185/60/60 CM

Слични производи