Техномаркет - PHILIPS 48PUS7600

PHILIPS 48PUS7600


Производител: PHILIPS
Шифра: 739088
Достапност: залиха
Цена:
57,999 ден.

SMART цена:
49,999 ден.

-48 "(122 СМ) 4K UHD 3D ANDROID ТЕЛЕВИЗОР ОПЕРАТИВЕН СИСТЕМ ANDROID 5.0 (LOLLIPOP) 4K ULTRA HD РЕЗОЛУЦИЈА - 3840 Х 2160 PERFECT MOTION RATE 1400HZ QUAD CORE ПРОЦЕСОР ВГРАДЕН WI-FI 2X 3D АКТИВНИ ОЧИЛА ВО КОМПЛЕТОТ ТЈУНЕРИ: 2X DVB-T / T2 / C / S / S2 ВГРАДЕНА МЕМОРИЈА 16GB, ПРОШИРУВАЊЕ ДО 64GB + VOICE SEARCH, GOOGLE CAST, GOOGLE PLAY MUSIC, MOVIES ДАЛЕЧИНСКО СО QWERTY ТАСТАТУРА, TOUCH PAD

Слични производи