Техномаркет - TREVI ASP-441 ЧИСТАЧ СО ПАРЕА

TREVI ASP-441 ЧИСТАЧ СО ПАРЕА


Производител: TREVI
Шифра: 739105
Достапност:
Редовна Цена:
4,799 ден.

SMART цена:
1,999 ден.

-ПАРОЧИСТАЧ МОЌНОСТ 1300 W КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАР 400 ML ДОЛЖИНА НА КАБЕЛОТ 5М. ТЕЖИНА 2.7 КГ. КОНТРОЛА НА ПАРЕАТА КОНТРОЛЕН ИНДИКАТОР ЗА ПАРЕАТА ТРИАГОЛНА ГЛАВА ЗА ЛЕСНО РАКУВАЊЕ ЗА СИТЕ ВИДОВИ НА ПОДОВИ, ТЕПИСИ И ПРОЗОРЦИ

Слични производи