Техномаркет - GORENJE MMO20MEII МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА

GORENJE MMO20MEII МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА


Производител: GORENJE
Шифра: 739143
Достапност:
Редовна Цена:
4,799 ден.

SMART цена:
4,291 ден.

МИКРО ПЕЧКА КАПАЦИТЕТ 20 Л МОЌНОСТ 800W МЕХАНИЧКО УПРАВУВАЊЕ

Слични производи