Техномаркет - PHILIPS GC202/30 ДАСКА ЗА ПЕГЛАЊЕ

PHILIPS GC202/30 ДАСКА ЗА ПЕГЛАЊЕ

-33%

Производител: PHILIPS
Шифра: 739144
Достапност: залиха
Редовна Цена:
5,499 ден.

SMART цена:
3,699 ден.

ДАСКА ЗА ПЕГЛАЊЕ ПОЛЕСНО ПЕГЛАЊЕ ПОРАДИ ПОВЕЌЕСЛОЈНОСТА НА НАВЛАКАТА РЕГУЛАЦИЈА НА ВИСИНАТА ВГРАДЕН КАБЕЛ ГОЛЕМА СТАБИЛНОСТ ЗАКАЧАЛКА ЗА АЛИШТА ЗАКЛУЧУВАЊЕ ЗА ДЕЦА И ТРАНСПОРТ

Слични производи