Техномаркет - HOTPOINT-ARISTON ENBLH-19211 FW ЛАДИЛНИК

HOTPOINT-ARISTON ENBLH-19211 FW ЛАДИЛНИК


Производител: HOTPOINT-ARISTON
Шифра: 739145
Достапност: залиха
Редовна Цена:
32,999 ден.

КОМБИНИРАН ЛАДИЛНИК КАПАЦИТЕТ НА ЛАДИЛНИК 324 L. КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЧ 162 L. ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+ NO FROST ТЕХНОЛОГИЈА 3 ФИОКИ ВО ЗАМРЗНУВАЧ СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИ КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 18 G/24 H АНТИБАКТЕРИСКА ЗАШТИТА НИВО НА БУЧАВОСТ 43 DB. ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 190/70/72 CM.

Слични производи