Техномаркет - HOTPOINT-ARISTON H6VMH6A(X) ЕЛ. ШПОРЕТ

HOTPOINT-ARISTON H6VMH6A(X) ЕЛ. ШПОРЕТ


Производител: HOTPOINT-ARISTON
Шифра: 739148
Достапност: залиха
Редовна Цена:
24,999 ден.

SMART цена:
18,992 ден.

ШПОРЕТ СО СТАКЛОКЕРАМИЧКА ПЛОЧА 4 ЗОНИ ЗА ГОТВЕЊЕ МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА РЕРНА КАПАЦИТЕТ НА РЕРНАТА 59 Л ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А ДВОЈНО СТАКЛО НА ВРАТА ИНДИКАТОР ЗА ЗАОСТАНАТА ТОПЛИНА ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д 85/60/60

Слични производи