Техномаркет - TEFAL ZP300138 СОКОВНИК

TEFAL ZP300138 СОКОВНИК


Производител: TEFAL
Шифра: 739150
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,599 ден.

SMART цена:
1,299 ден.

ЦИТРУС ПРЕСА МОЌНОСТ 25W КАПАЦИТЕТ 0,6Л СИСТЕМ ЗА ОДДЕЛУВАЊЕ НА СЕМКИ

Слични производи