Техномаркет - GORENJE W-6503/S МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ

GORENJE W-6503/S МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ


Производител: GORENJE
Шифра: 739157
Достапност:
Цена:
17,690 ден.

SMART цена:
14,911 ден.

МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ КАПАЦИТЕТ 6 KG ЦЕНТРИФУГА 1000 ВРТЕЖИ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+++ 23 ПРОГРАМИ ВОЛУМЕН НА БАРАБАН 42 L LED ДИСПЛЕЈ ЗАШТИТА ЗА ДЕЦА БУЧАВОСТ ПРИ ПЕРЕЊЕ 56 DB БУЧАВОСТ ПРИ ЦЕДЕЊЕ 68 DB КОНТРОЛА НА НИВО НА ВОДА ДИМЕНЗИИ Ш/В/Д - 60/85/45 CM

Слични производи