Техномаркет - LG 49UF852V

LG 49UF852V


Производител: LG
Шифра: 739165
Достапност: залиха
Редовна Цена:
59,699 ден.

SMART цена:
34,999 ден.

-49 "4K ULTRA HD 3D ТЕЛЕВИЗОР EDGE LED 4K ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА РЕЗОЛУЦИЈАТА CINEMA SCREEN MAGIC ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ SMART TV ИНТЕРНЕТ ТВ, WEBOS 2.0 ВГРАДЕН WIFI АДАПТЕР МОЌНОСТ НА ЗВУЧНИЦИ 20W HARMAN / KARDON КОНЕКЦИЈА HDMI 3 (V, 4K), USB 2.0 / 3,0 ТЈУНЕРИ DVB-T / C / S2

Слични производи