Техномаркет - AEG MFD-2025S-M МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА

AEG MFD-2025S-M МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА

-27%

Производител: AEG
Шифра: 739167
Достапност: залиха
Редовна Цена:
10,999 ден.

SMART цена:
7,997 ден.

МИКРОБРАНОВА ПЕЧКА СО ГРИЛ КАПАЦИТЕТ 22 Л. МОЌНОСТ НА МИКРО 800 W. МОЌНОСТ НА ГРИЛ 1000 W ЕЛЕКТРОНСКО УПРАВУВАЊЕ 8 НИВОА НА РАБОТА

Слични производи