Техномаркет - SONY KD-55S8005CBAEP

SONY KD-55S8005CBAEP


Производител: SONY
Шифра: 739174
Достапност: залиха
Цена:
101,299 ден.

SMART цена:
87,999 ден.

-55 "(139 СМ) 4K ЗАОБЛЕН АНДРОИД 3D ТЕЛЕВИЗОР 4K ULTRA HD РЕЗОЛУЦИЈА 3840 Х 2160P 4K ПРОЦЕСОР X1 ДИГИТАЛНИ ТУНЕРИ: DVB-C / DVB-T / T 2 / DVB-S / S2 -MOTIONFLOW XR 800 HZ АНДРОИД ТЕЛЕВИЗИЈА: GOOGLE , ГЛАСОВО УПРАВУВАЊЕ; АПЛИКАЦИИ И ИГРИ ВГРАДЕН WI-FI , WI-FI DIRECT, ЛЕСНА ВРСКА СO ТЕЛЕФОН / ТАБЛЕТ: ЗА СПОДЕЛУВАЊЕ НА ФОТОГРАФИИ, ПЛУС; ПРЕСЛИКУВАЊЕ НА ЕКРАН КОМПИТАБИЛЕН СО BLUETOOTH УРЕДИ: ТАСТАТУРИ, ГЛУВЧИЊА, КОНТРОЛЕРИ, ДР. SIDETV VIEW -УПРАВУВАЊЕ И КОНТРОЛА ПРЕКУ СМАРТ ТЕЛЕФОНИ БАС РЕФЛЕКС ЗВУЧНИЦИ; S-FORCE ПРЕДЕН ОПКРУЖУВАЧКИ ЗВУК; CLEAR AUDIO +; DSEE USB HDD REC ВЛЕЗОВИ: HDMI Х 4, USB Х 3, MHL

Слични производи