Техномаркет - HOTPOINT-ARISTON FTCD-97B6H (EU) СУШАРА

HOTPOINT-ARISTON FTCD-97B6H (EU) СУШАРА


Производител: HOTPOINT-ARISTON
Шифра: 739180
Достапност:
Редовна Цена:
21,999 ден.

SMART цена:
17,379 ден.

МАШИНА ЗА СУШЕЊЕ КАПАЦИТЕТ НА СУШЕЊЕ 9 KG. ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА B КОНДЕЗАЦИСКА ПРОГРАМИ НА СУШЕЊЕ: 16 + 1 ОДЛОЖЕН СТАРТ ЗАШТИТА ОД ГУЖВАЊЕ LCD ДИСПЛЕЈ ЗВУЧЕН СИГНАЛ ЗА ЗАВРШЕН РАБОТЕН ЦИКЛУС ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 85/60/65 CM.

Слични производи