Техномаркет - TEFAL BL142A38 БЛЕНДЕР

TEFAL BL142A38 БЛЕНДЕР

-17%

Производител: TEFAL
Шифра: 739233
Достапност:
Редовна Цена:
4,199 ден.

SMART цена:
3,499 ден.

-БЛЕНДЕР МОЌНОСТ 300W КАПАЦИТЕТ НА САД 0,6 L 2 БРЗИНИ МЕЛНИЦА ЗА МЕЛЕЊЕ ОРАСИ,БАДЕМИ СЕЦКАЛКА ЗА СЕЦКАЊЕ СВЕЖО ОВОШЈЕ,ЗЕЛЕНЧУК ЕДНОСТАВЕН ЗА ОДРЖУВАЊЕ И ЧИСТЕЊЕ

Слични производи