Техномаркет - TEFAL C6210552 ТАВА 26CM

TEFAL C6210552 ТАВА 26CM

-30%

Производител: TEFAL
Шифра: 739235
Достапност: залиха
Редовна Цена:
1,999 ден.

SMART цена:
1,399 ден.

THERMO-SPOT TM ТЕХНОЛОГИЈА ПРЕЧНИК 26 СМ ТЕМПЕРАТУРЕН ИНДИКАТОР ВНАТРЕШНА ОБЛОГА ОД TITANIUM EXCELLENCE КОЈ Е НЕЛЕПЛИВ И ИСТО ТАКА МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТИ МЕТАЛЕН ПРИБОР ЕКСТРА ТРАЈНА ШЕСТСЛОЈНА ИЗДРЖЛИВА ЦВРСТА ПОВРШИНА

Слични производи