Техномаркет - TEFAL C6210652 ТАВА

TEFAL C6210652 ТАВА


Производител: TEFAL
Шифра: 739236
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,199 ден.

THERMO-SPOT TM ТЕХНОЛОГИЈА ПРЕЧНИК 28 СМ ТЕМПЕРАТУРЕН ИНДИКАТОР ВНАТРЕШНА ОБЛОГА ОД TITANIUM EXCELLENCE КОЈ Е НЕЛЕПЛИВ И ИСТО ТАКА МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТИ МЕТАЛЕН ПРИБОР ЕКСТРА ТРАЈНА ШЕСТСЛОЈНА ИЗДРЖЛИВА ЦВРСТА ПОВРШИНА

Слични производи