Техномаркет - ELECTROLUX EHH 6240 ISK ПЛОТНА

ELECTROLUX EHH 6240 ISK ПЛОТНА

-15%

Производител: ELECTROLUX
Шифра: 739292
Достапност: залиха
Редовна Цена:
19,999 ден.

SMART цена:
16,999 ден.

-ВГРАДЛИВА ПЛОТНА ИНДУКЦИСКА 4 ГРЕЈНИ ЗОНИ ЕЛЕКТРОНСКИ КОМАНДИ ЗАШТИТА ЗА ДЕЦА ФУНКЦИЈА STOP & GO ИНДИКАТОР ЗА ЗАОСТАНАТА ТОПЛИНА ВКУПНА МОЌНОСТ 6600 W

Слични производи