Техномаркет - GANN RG-401 АПАРАТ ЗА НЕСКАФЕ

GANN RG-401 АПАРАТ ЗА НЕСКАФЕ

-20%

Производител: GANN
Шифра: 739304
Достапност: залиха
Редовна Цена:
499 ден.

SMART цена:
399 ден.

АПАРАТ ЗА НЕСКАФЕ МОЌ 220V-50HZ-30W БРЗИНА 1 ПОГОДЕН ЗА ПРАВЕЊЕ БИЛО КАКОВ ВИД НА КАФЕ, КОКТЕЛИ, МИЛКШЕЈК И СЛ.

Слични производи