Техномаркет - КУЈНСКИ ПРИБОР TEFAL K0693514

КУЈНСКИ ПРИБОР TEFAL K0693514


Производител: TEFAL
Шифра: 739318
Достапност:
Редовна Цена:
219 ден.

SMART цена:
99 ден.

ОТВОРАЧ ЗА ШИШИЊА ДИЗАЈН-МЕТАЛ/ПЛАСТИКА

Слични производи