Техномаркет - GORENJE SIH2600GC ПЕГЛА

GORENJE SIH2600GC ПЕГЛА

-22%

Производител: GORENJE
Шифра: 739332
Достапност: залиха
Редовна Цена:
2,549 ден.

SMART цена:
1,999 ден.

ПЕГЛА НА ПАРЕА МОЌНОСТ 2600 W ИНТЕНЗИВНA ПАРЕА 30G/MIN УДАРНА ПАРЕА ОДЕДНАШ 100G/MIN СИСТЕМ ПРОТИВ ПРОКАПУВАЊЕ СИСТЕМ ПРОТИВ КАМЕНЕЦ МОЖНОСТ ЗА СУВО ПЕГЛАЊЕ ФУНКЦИЈА ПРСКАЊЕ КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ВОДА 0.35 Л ФИН ВРВ ЗА ПРЕЦИЗНО ПЕГЛАЊЕ

Слични производи